Кошик
364 відгуків
promo_banner
+380 (63) 921-99-33
Lifecell
+380 (67) 921-99-33
Kyivstar

Поширені питання

 • Як вибрати збільшення і фокусна відстань у бинокулярах?

  Для відповіді на це питання у нас є чудові статті, в яких вказані всі тонкощі підбору бінокулярів, а так само про ергономіці роботи з збільшенням. Переходьте за посиланнями:

  Підбір бинокуляр: https://stomatools.com.ua/a420519-vybor-binokulyarnyh-lupp.html

  Ергономіка роботи стоматолога: https://stomatools.com.ua/a420520-kak-dolzhen-sidet.html

   

 • Чим відрізняється ортопедична та стандартна головки?

  • Ортопедична, або торк-головка, має великий крильчаткою, що забезпечує підвищену потужність, але при цьому обороти зменшуються наконечника. Для ортопедичних голівок вкрай важливо використовувати бори на середній або короткій ніжці, так як бори на довгій ніжці призводять до "ефекту важеля" і передчасного зносу підшипників. Наконечник призначений для грубої препаровки зуба крупнодисперстными борами.

   

  • Стандартная (терапевтическая) головка это универсальный типоразмер наконечника. Используется во всех сферах стоматологии. Не большая головка позволяет проводить лечение как у взрослых, так и у детей. Для стандартной головки характерны более высокие обороты (в сравнении с ортопедическими) до 450 тыс. об/мин, но более низкая мощность.

   

  • Мини головка. Чаще используется в детской стоматологии благодаря максимально маленькому размеру головки. По параметрам схожа к стандартным головкам наконечников.
 • Можна автоклавировать наконечники?

  Не для всіх наконечників підходить метод стерилізації автоклавуванням. Дізнатися це можна по напису на наконечнику або в інструкції.

  Для автоклавування необхідно провести всі етапи очищення і змащення наконечника. Для автоклавування підходить ТІЛЬКИ синтетичне масло!

  Детальніше в нашій статті по догляду за наконечниками: https://stomatools.com.ua/a190779-rukovodstvo-uhodu-stomatologicheskimi.html

 • Мені потрібен наконечник з підсвічуванням. Чим відрізняється фиброоптика і генератор?

  Наконечник з фіброоптікой не передбачає в собі підсвічування, а наявність вбудованого фиброотического волокна (світловода), який передає світло від перехідника або від електромотора з вбудованим підсвічуванням.

   

  Наконечник в вмонтованим электрогенератом виробляє автоновный світло від обертання приводного валу (крильчатки). Додаткових підключень і модулів не потрібно.

 • На сайті вказано, що на наконечники є гарантія. На що вона поширюється?

  Гарантія на наконечники дійсно є. В залежності від моделі наконечника вона варіюється від 1 до 6 місяців. Гарантія поширюється на всі, крім шарикопідшипників, т,до. вони є витратним матеріалом.

  Гарантія діє тільки при дотриманні правил догляду та експлуатації наконечників!

 • Дайте рекомендації по догляду за наконечниками.

  У розділі "Корисні статті" ми детально описали всі тонкощі догляду за стоматологічними наконечниками.

  Будь ласка, ознайомтесь за наступним посиланням:  https://stomatools.com.ua/a190779-rukovodstvo-uhodu-stomatologicheskimi.html

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner