Кошик
359 відгуків
promo_banner
+380 (63) 921-99-33
Lifecell
+380 (67) 921-99-33
Kyivstar

Фотополімерні лампи

Інтернет-магазин StomaTools пропонує придбати надійні і прості в управлінні стоматологічні інструменти (обладнання) з економічним споживанням енергії. Фотополімерні лампи забезпечують затвердіння композитного матеріалу за рахунок проходження крізь нього активної енергії світлового променя. Бездротові світлодіодні пристрої відрізняються інтенсивністю потоку, яка в середньому становить 1100 мВт/див. Їх потужність більше, ніж у галогенних ламп. Клініки в Україні все частіше вирішуються придбати такі пристрої з-за їх функціональності і компактності.

 

Бездротові світлодіодні фотополімерні лампи в Україні від StomaTools

 


Стоматологічні (фотолампы) інструменти функціонують в чотирьох режимах: від 5 до 20 секунд. Для контролю полімеризації є цифровий дисплей. Для комфортної роботи передбачений режим збільшення швидкості. Автономне функціонування бездротових пристроїв забезпечується акумулятором. Його роботи достатньо для 430 циклів полімеризації, виконаних не довше 10 секунд.
До інших особливостей світлодіодних фотополімерних ламп відносяться:

  • повна зарядка протягом 45 хвилин;
  • випромінювання (ультрафіолетового) блакитного світла;
  • перемикання режимів затисненням кнопок на 2 секунди;
  • поворот головки на 360 градусів;
  • довжина хвилі від 315 до 480 нм.

Бездротові стоматологічні лампи вирішують купити в Україні з-за їх невеликого ваги, що робить експлуатацію максимально зручною. Найкомпактніша модель важить всього 145 грам, при цьому її потужність становить 8 Вт.

 

Які стоматологічні лампи купити в Україні

 


Практичні бездротові фотополімерні лампи купити в Україні завдяки безпечного функціонування, яке забезпечується захистом від ураження струмом і вологи. Стоматологічні фотополімерні пристрої відрізняються мінімальним споживанням електроенергії в режимі очікування.

Оригінальні моделі в Україні можна придбати в комплекті з світлодіодом, світловим фільтром, годує трансформатором, підставкою для підзарядки і інструкцією для експлуатації. Всі вироби проходять сертифікацію, відповідають міжнародним стандартам.

Виробники надають офіційну гарантію та післягарантійне обслуговування після її закінчення. Використання інноваційних розробок дозволило отримати потужні та ефективні пристрої, які дозволяють якісно і швидко виконувати всі необхідні роботи. Якісні бездротові фотополімерні лампи купити в інтернет-магазині StomaTools.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner