Кошик
359 відгуків
promo_banner
+380 (63) 921-99-33
Lifecell
+380 (67) 921-99-33
Kyivstar

Synea Vision – робота в новому вимірі при освітленні безтіньовому

Synea Vision – робота в новому вимірі при освітленні безтіньовому

Synea Vision – робота в новому вимірі при освітленні безтіньовому

Наконечники W&H Synea Ви можете замовити у нас на сайті. Пряме посилання

Під час щоденного використання при серйозних навантаженнях новий турбінний наконечник серії Synea Vision від компанії W&H з п'ятиточковим кільцем світлодіодів, постійно піддається перевірці. Оснащений за останніми технологіями, наконечник не тільки відрізняється надійністю і довгим терміном експлуатації, але і, перш за все, чудовою концепцією використання технології LED. Доктор медицини в стоматології Грит Парадайзер, у якої більше року перебуває на апробації нове обладнання від компанії W&H, говорить про «вершині» в області реставрації та протезування. Лікар - стоматолог з Фрайлассінга, Німеччина, здійснює тепер майже 99% своєї роботи з допомогою турбінного наконечника серії Synea Vision. Цей інструмент відкриває абсолютно нові можливості при лікуванні в стоматології.

Група з п'яти фахівців у Фрайлассинге приймає приблизно 25 пацієнтів кожен день – безсумнівно, це досягнення! Але не тільки персоналу доводиться наполегливо працювати, для стоматологічних інструментів це також перевірка на міцність. «Основним критерієм є те, що ці інструменти довговічні. Звичайно, ми приділяємо особливу увагу тому, щоб користуватися ними обережно, але наконечники все ж використовуються безперервно, з-за великого напливу пацієнтів у нашій практиці», ― говорить доктор Грит Парадайзер.
На додаток до препарування каріозних порожнин і зубів під ортопедичні конструкції, наконечник також використовується для видалення пломбувальних матеріалів. «Чим більше ви працюєте, тим частіше ви обробляєте і стерилизуете інструменти. Це означає, що наконечники піддаються додатковим навантаженням, ось чому нам потрібні інструменти, які все це витримають».

Максимум інновації

Нова турбіна серії Synea Vision – це плід багатьох років інтенсивної роботи команди розробників. Для того, щоб відповідати всім вимогам ринку, ключове значення набуло тісну співпрацю з лікарями-стоматологами на всіх етапах. Це надало можливість розробити інструмент, який виділяється не тільки довгим терміном служби, але також, своїми унікальними перевагами.

Кільце з п'яти світлодіодів 5х LED – це 100% освітленість області лікування

Із-за поганої освітленості області лікування і складності з оглядом, стає дуже важливою прецизійна і безпечна робота в обмеженому просторі. З новим кільцем з п'яти світлодіодів (Ring LED +) турбінні наконечники серії Synea Vision, вперше на практиці забезпечують 100% безтіньовий освітлення ділянки лікування. Висвітлена не тільки мезиальная, але і щічні, дистальна і лингвально/палатальная поверхні одночасно. Це значно підвищує безпеку при лікуванні. «Незважаючи на операційний світильник, я, як стоматолог, часто стикаюся з поганими умовами освітлення області лікування, особливо, коли мені доводиться працювати в області молярів. Мені, щоб оцінити ділянку лікування, важливо побачити ту область, яку неможливо висвітлити за допомогою операційного світильника або бінокулярних окулярів з підсвічуванням», ― говорить доктор Грит Парадайзер.

 

Synea Vision Доктор Грит Парадайзер захоплена якістю освітлення турбінних наконечників серії Synea Vision.

Обладнана кільцем з п'ятьма світлодіодами 5 х LED, турбіна серії Synea Vision – це перший у світі інструмент, який забезпечує підсвічування по осі бору. Це означає, що стоматологи знаходять 100% освітлення навіть у важкодоступних областях. «Іноді я навіть використовую таку турбіну просто для освітлення певних областей, без здійснення при цьому будь-яких маніпуляцій. Звичайно, це можна робити і стандартними інструментами з освітленням за технологією LED, але нова турбіна від компанії W&H забезпечує освітлення високої якості. Я знаходжу роботу з турбіною серії Synea Vision дуже комфортною».

Dr. Paradeiser, Synea Vision Навіть у разі тривалого за часом процедури, унікальна ергономічна конструкція турбінного наконечника від компанії W&H дозволяє працювати без напруги.

Ергономіка поєднується з тривалим терміном служби

За словами доктора Грит Парадайзер, особливу перевагу турбіни компанії W&H – це поєднання ергономічній конструкції і маленької голівки. Завдяки малій вазі цього інструменту, можна здійснювати лікування протягом більш тривалого часу, без будь-яких ознак втоми рук. «Звичайно, за останні роки, конструкторами виконана велика робота, але якщо порівнювати, то навіть самі останні моделі здаються трохи важче, і більше, ніж треба. Нова турбіна серії Synea Vision не тільки набагато краще лягає вам в руку, але ще забезпечує завдяки маленької головки доступ до важкодоступних місць», ― пояснює стоматолог. Відповідаючи на запитання, чи не будуть її колеги-чоловіки відчувати незручності в роботі із-за витонченості конструкції, Д-р Парадайзер відповіла: «Ця турбіна лягає в вашу руку ідеально – як ручка; ними і чоловіки, і жінки користуються з самого дитинства».

Проте, зовнішній вигляд цього інноваційного інструменту від компанії W&H відрізняється не тільки своєю ергономічністю: завдяки новітньому стійкого до подряпин покриття, стала можливою ідеальна захист поверхні від ушкоджень. «З-за високих навантажень, яким піддаються інструменти в процесі обробки і стерилізації, багато швидко втрачають свій блиск і зношуються. Завдяки спеціальному покриттю на турбінному наконечнику серії Synea Vision, навіть при інтенсивному використанні на інструменті не залишається абсолютно ніяких подряпин."Сьогодні цей інструмент виглядає таким же новим, як в той день, коли ми почали випробування», ― радісно говорить доктор Парадайзер. ― «Зовнішній вигляд наконечника має значення для критерію довіри пацієнтів до клініки і лікаря. Це означає, що чудовий зовнішній вигляд наших наконечників – це важливий фактор у конкурентній боротьбі».

5x spray – безпечне охолодження ділянки лікування

Охолодження ділянки лікування дуже важливий критерій для безпечної роботи. За допомогою пятиточечного спрею (5x spray) турбінний наконечник від компанії W&H забезпечує всебічний якісне охолодження.
«Багато інструменти обладнані потрійним спреєм. Однак, якщо асистент під час роботи занадто близько розмістить слюноотсос до інструменту, існує ризик недостатнього охолодження області лікування.
У випадку з турбінним наконечником з п'ятиточковим спреєм (5x spray) така помилка виключена.

Всі від однієї компанії

Будучи клієнтом компанії W&H протягом багатьох років, доктор Грит Парадайзер переконана переваги передової технології компанії W&H. «Вирішальними факторами для мене є в першу чергу якість та співвідношення ціни і якості стоматологічного обладнання. Турбінним наконечникам серії Synea Vision властива не тільки оптимальна довговічність і надійність, а також, інноваційні функції, які забезпечують мені оптимальну роботу з пацієнтом. Доступність компетентної консультації та сервісного обслуговування теж особливо важливі для мене. Компанія W&H – надійна й віддана інновацій. І я вважаю, що працювати з обладнанням від однієї компанії – це теж важлива перевага», ― уклала доктор Грит Парадайзер.

Зображення 1: Доктор Грит Парадайзер захоплена якістю освітлення турбінних наконечників серії Synea Vision.

Зображення 2: Навіть у разі тривалого за часом процедури, унікальна ергономічна конструкція турбінного наконечника від компанії W&H дозволяє працювати без напруги.

Зображення 3: Висока якість і довгий термін служби є найважливішим для сучасних стоматологічних інструментів, вважає доктор Грит Парадайзер.

Зображення 4: Інноваційний кільце з п'яти світлодіодів турбінного наконечника серії Synea компанії Vision W&H встановлює нові стандарти при реставрації і протезуванні.

Зображення 5: Завдяки турбінного наконечника від компанії W&H у Вас буде оптимальне освітлення навіть у важкодоступних областях. Це забезпечує безпеку лікування.

Synea Vision Інноваційне кільце з п'яти світлодіодів турбінного наконечника серії Synea Vision від компанії W&H встановлює нові стандарти при реставрації і протезуванні. Dr. Paradeiser, Synea Vision Висока якість і довгий термін служби є найважливішим для сучасних стоматологічних інструментів, вважає Д-р Грит Парадайзер. Посилання на джерело

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner