Кошик
359 відгуків
promo_banner
+380 (63) 921-99-33
Lifecell
+380 (67) 921-99-33
Kyivstar

Перший кутовий наконечник з нахилом головки під 45° для щелепно-лицьової хірургії

Перший кутовий наконечник з нахилом головки під 45° для щелепно-лицьової хірургії

Перший кутовий наконечник з нахилом головки під 45° для щелепно-лицьової хірургії

Новинка фірми W&H на виставці IDS 2013: перший кутовий наконечник з нахилом головки під 45° для щелепно-лицьової хірургії забезпечує оптимальний доступ до лікування.


На Міжнародної стоматологічної виставки (IDS), що відбулася в цьому році в Кельні, фірма W&H оприлюднила дійсно світову новинку: новий кутовий наконечник з нахилом головки під 45° для щелепно-лицьової хірургії. Він не тільки поєднує в собі переваги прямих і кутових хірургічних наконечників, але одночасно дозволяє значно полегшити доступ до лікування. Доступ до молярам став значно легше навіть у пацієнтів з обмеженим відкриванням рота.

Інноваційний дизайн і виняткова функціональність нового наконечника фірми W&H справили враження не тільки на клієнтів. Товариство підтримки стоматологічної промисловості (GFDI) та Асоціація німецьких виробників стоматологічної продукції (VDDI) погодилися включити кутовий наконечник з нахилом головки під 45° в інноваційний список IDS на виставці в Кельні.

Д-р Маріо Кирсте (Mario Kirste) – фахівець в області імплантології та щелепно-лицевої хірургії з Франкфурта-на-Одері, який вже деякий час користується новим кутовим наконечником з нахилом головки 45°, розповів нам про свої перші враження:

"Я користуюся цим чудовим наконечником з Бюрмооса (Австрія) вже чотири місяці. Цей наконечник зручний для всіх – як для стоматологів старої закалки, які воліють прямі наконечники, так і тих, хто віддає перевагу кутові наконечники.

Кут 45° наконечника був обраний спеціально з урахуванням широкого кола переваг. Колеги, які працюють в хірургії, і для яких цей наконечник був спочатку створений, швидко оцінять можливість ефективно працювати в дуже обмеженому просторі. Зокрема, при видаленні зуба мудрості (рис. 2) не потрібно сильно розсовувати м'які тканини в області щоки (рис. 3). Конструкція головки наконечника в поєднанні з невеликим поворотом голівки під час препарування дозволяє швидко і безпечно виконувати роботу в області задніх корінних зубів.

Якщо коротко перерахувати зручності в роботі: інструмент може розвивати швидкість до 100 000 об/хв, професійно виконана система охолодження і невелика кнопка головки.

Професійна конструкція підшипників всередині головки забезпечує тиху роботу бору; вражає атравматичне поділ зуба і кореня (рис. 4-9).

Кутовий наконечник з кутом 45° дуже зручно тримати в руках. Ви майже відразу відмітите, що робоча головка імітує кут нахилу вашого вказівного пальця, тому потрібне рух легко переноситься на пару уявних сантиметрів паралельно кінчика (рис. 1)".

Dr.med.dent Mario Kirste MSc.
Маріо Кирсте,

Fig. 1 Fig. 2

 

Fig. 3 Fig. 5 Fig. 7 Fig. 9

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner