Кошик
359 відгуків
promo_banner
+380 (63) 921-99-33
Lifecell
+380 (67) 921-99-33
Kyivstar

Робота при денному освітленні!

Робота при денному освітленні!

Робота при денному освітленні!

Думка фахівця:
Sarah Susanne Blattner ― асистент практикуючого лікаря р. Мюнхен

Турбінний наконечник серії Synea TA-98 C LED заявлена компанією W&H як перша з надійшли на світовий стоматологічний ринок турбін з маленькою голівкою, п'ятиточковим спреєм і світлодіодом, відтворюючим денний рівень освітлення. Метою застосування турбіни даної серії на практиці було тестування турбінного наконечника на предмет : якість світла світлодіодів W&H, індекс передачі кольору, точність і результативність застосування турбіни з точки зору користувача ― лікаря-стоматолога.
 

Короткий огляд переваг турбінних наконечників серії Synea:

Вага ― всього 42 р ― дійсно вражає. Турбіна оснащена світлодіодом, колірна температура джерела освітлення ― 5 500 K, рівень освітлення дорівнює рівню денного світла. Крім того, даний турбінний наконечник гарантує високий індекс передачі кольору (CRI > 90) і природне відтворення червоних тонів спектру.
Всі ці переваги і, звичайно, маленька голівка діаметром 11.5 мм забезпечують для лікаря чудовий огляд оброблюваної ділянки. П'ятиточковий спрей гарантує найкраще охолодження. Турбіна може бути з'єднана з турбінним шлангом через швидкознімне стерилизуемое з'єднання Roto Quick.
І ще одне важливе уточнення ― компанія W&H пропонує також турбінний наконечник Synea TA-97,має мініатюрну голівку з набагато меншими розмірами, ніж розміри голівки турбінного наконечника TA-98.

Для одержання повного уявлення про роботу даного турбінного наконечника, його використовували для проведення різних маніпуляцій. Наконечник застосовувався для трепанації, а також для препарування зубів під коронки і мостовидні протези. Це тестування, природно, також включало в себе використання борів різних форм (грушевидні, сепараційний, торпедовидных та ін). Крім того, накончник протестували під час роботи у всіх 4 квадрантах щелепи для порівняння умов освітлення, охолодження та ергономіки. При застосуванні турбінного наконечника в більшості процедур використовувалася стоматологічна лупа зі збільшенням в 2,5 рази.

Процес тестування:

Турбіна використовувалася 2-3 рази в день протягом 3 місяців. Більш часте застосування було неможливо через необхідність проведення стерилізації. Наше враження від застосування турбіни складалося з втілення на практиці різних маніпуляцій ― загальної терапії, обробки порожнин та лікування карієсу.

Результати тестування:

Ергономічність і керування інструментом:
Як тільки ви починаєте працювати з цією турбіною, ви розумієте, наскільки вона зручна зі всіх точок зору. Якщо порівняти її, наприклад, з різними кутовими наконечниками, вона легше по вазі, виключно зручна для руки лікаря ― скажімо так ― "знаходиться в руці, як влита",з нею, дійсно, приємно співпрацювати. Оскільки вага невеликий, мускулатура лікаря не перенапружується, м'язи не втомлюються. Навіть при великому числі оборотів, яке здійснює турбіна в хвилину ― 360 000 про./мін., а також при найвищій потужності ― 20 Вт, вона ідеально поводиться при будь-яких навантаженнях. Дуже просто виробляти установку і зміну обертових інструментів ― борів. Приємно, що бор може бути легко виймуть і вставлений завдяки чудовій системі кнопкової фіксації. Я користуюся цим затиском дуже часто, і нічого більш досконалого не бачила ― бор вкрай просто виймається з головки і так само легко встановлюється.

Рівень освітлення:
Діод, яким оснащена турбіна, забезпечив приголомшливе освітлення під час проведення всіх процедур, які ми здійснили з метою тестування. Причому добре висвітлювався не тільки ту ділянку, на якому проводилось лікування, але і навколишні ділянки ротової порожнини. Потужне освітлення з денним рівнем якості світла давало нам можливість розглянути всі деталі, побачити всі колірні контрасти і, в підсумку, провести лікування гранично грамотно і точно.

Якщо порівняти джерело світла в турбінах TA-98 з традиційними джерелами світла ― наприклад, галогенними лампами, і навіть зі світлодіодами інших виробників, ― ми побачимо, наскільки інтенсивним є пучок світла, спрямований на ділянку лікування, і наскільки точна передача кольору, демонстрована турбінним наконечником W&H. Всі контрасти, які хотів би бачити лікар в ротовій порожнині, дійсно, видноы як в ясний день.

Завдяки тому факту, що діод розташовується виключно близько до голівці, лікар може побачити навіть крихітні дефекти і маленькі порожнини ― все чудово освітлено!

Розміри голівки:
Маленька головка турбіни і невелика вага ― характеристики,які дуже важливі під час роботи лікаря з пацієнтом ― особливо,якщо останній має невелику порожнину рота, крім того, це виключно важливо при роботі з дітьми. По-перше, таким зручним та мобільним турбінним наконечником легко управляти,по-друге, вам не знадобляться додаткові джерела освітлення ― робота стане менш трудомістким і більш ефективною.

Система охолодження:
Безсумнівно, що передбачений у турбінному наконечнику п'ятиточковий спрей забезпечує чудове охолодження, особливо при великому обсязі робіт,коли потрібно уникнути пошкодження пульпи. Всі бори, які ми використовували з даної турбіною,практично не втрачали своєї працездатності, що ефективно охолоджувалися потоками спрею, негативного ефекту я не побачила.

Підсумки:
Враження оптимістичне. Якість, потужність та інтенсивність світлового потоку, чудова передача не тільки колірної гами як такої, але і відтінків кольору, досконалість конструкції турбінного наконечника,зручність для руки лікаря і комфорт взаємодії з наконечником ― все це зробило мене прихильницею це прекрасного творіння компанії W&H. Легкий по вазі, турбінний наконечник може використовуватися для тривалих і складних маніпуляцій і дозволяє лікарю уникнути втоми долонь, кистей і пальців рук. Рекомендую придбати цей наконечник початківцям лікарям-стоматологам, оскільки при відсутності досвіду найкраща візуалізація та зручність захоплення (повірте, турбінний наконечник сам "розташовується" в вашій руці) ― найкраще, що можна порадити для успішного проведення перших процедур лікування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner