Кошик
364 відгуків
promo_banner
+380 (63) 921-99-33
Lifecell
+380 (67) 921-99-33
Kyivstar

Що означає LED+?

Що означає LED+?

Ексклюзив – нові інструменти з підсвічуванням LED+ компанії W&H

Максимум технології LED: нові турбінні, прямі і кутові наконечники серії Synea і Alegra з підсвічуванням за технологією LED+!

3D LED Video

Робота без напруги завдяки світлу, відповідного якості денного освітлення, виключне сприйняття природних відтінків кольорів і колірних контрастів: з неперевершеним індексом передачі кольору (CRI), ― все це пропонує компанія W&H в якості додаткових переваг використання інструментів з підсвічуванням по технології LED. Для покупців продукції W&H, це означає появу виключного освітлення оброблюваної області при практичному використанні інструментів. Вибирайте для себе найкраще.

Турбінний наконечник Synea компанії W&H з підсвічуванням за технологією LED+ *

Конкурент A з підсвічуванням за технологією LED*

Конкурент B з підсвічуванням за технологією LED*

* Всі інструменти були протестовані при однакових умовах.


З індексом передачі кольору (CRI) понад 90 нові інструменти з підсвічуванням за технологією LED компанії W&H покращують сприйняття яскравих відтінків кольору. Інакше кажучи, це означає, що вперше оброблювана область, зокрема, червоні тони порожнини рота сприймаються природними ― істотна перевага для вашого здоров'я і величезне полегшення для очей.
 

W&H LED+

Основні переваги інструментів W&H з підсвічуванням за технологією LED+:

  • Оптимальна колірна температура 5500 До якості світла, відповідного денного освітлення
  • Максимальна площа освітлення внаслідок встановлення світлодіода безпосередньо на головці наконечника
  • Оптимальне сприйняття контрастності кольорів: Індекс передачі кольору понад 90 дозволяє воспринмать природні відтінки кольорів і значно покращує сприйняття контрастності кольорів вашими очима.
  • Постійне якість світла і інтенсивність, принаймні 25 000 люкс, незалежно від налаштування електроживлення на стоматологічній установці, при використанні наконечників Synea і Alegra, і до 31 000 люкс ― при використанні з хірургічними інструментами ― в залежності від швидкості
  • Найвище значення люмен : люмен є одиницею вимірювання загального світлового потоку джерела світла, незалежно від відстані джерела світла від об'єкта. Значення люмен насправді далі буде дано в ватах, навіть у стандартних джерелах світла, таких як лампи розжарювання. Насправді це єдине значення, яке робить фактичний світловий потік джерела світла надійним.
  • Стерилизуемость: компанія W&H дотримується високі стандарти гігієни і є єдиним виробником, що пропонує стерилизуемые світлодіоди.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner