Кошик
359 відгуків
promo_banner
+380 (63) 921-99-33
Lifecell
+380 (67) 921-99-33
Kyivstar

Світлодіоди в стоматології - можливості нової технології

Світлодіоди в стоматології - можливості нової технології

Світлодіоди в стоматології ― можливості нової технології

В наш час інноваційні інструменти стали доступні стоматолога, допомагаючи забезпечити ефективну обробку навіть в області ніжною емалі зубів пацієнта.

Якість стоматологічного лікування багато в чому залежить від того, наскільки видимі ті структури, які необхідно опрацювати. Для лікування в області жувальних зубів особливо важливий хороший огляд оброблюваної ділянки. Обмеження видимості і недостатність освітлення є одними з найбільш складних проблем. В результаті цільова обробка зубної емалі, будучи ніжною й точною роботою, може бути утруднена.
Хороше освітлення призводить до меншої кількості перерв під час лікування, оскільки відсутня необхідність візуального контролю зовнішніми джерелами світла. Таким чином, обрботка є не тільки акуратною, але й ефективною за часом. Чудове освітлення оброблюваної ділянки є передумовою високоякісної і ефективного лікування.

Прямі і кутові наконечники з подсвекой є найбільш поширеними засобами освітлення робочої зони. Раніше на ранці були доступні моторні наконечники з фіброоптікой, прямі і кутові.

На IDS 2007, компанія W&H була представлена як перший виробник інструментів з підсвічуванням по технології LED. Далі почалася розробка генератора: генератор вбудовується в інструмент для вироблення електроенергії для живлення світлодіодів.

Рис.1: Цільове освітлення оброблюваної ділянки. Освітлення світлодіодом забезпечує відмінну видимість, дозволяючи працювати без напруги. Рис.1: Цільове освітлення оброблюваної ділянки. Освітлення світлодіодом забезпечує відмінну видимість, дозволяючи працювати без напруги.

Кутовий наконечник Alegra

Кутовий наконечник Alegra
Досліджуваний нами кутовий наконечник Alegra виробляє світло, якість якого відповідає денному освітленню, має вбудований генератор, і працює зі швидкістю обертання 9 000 про./мін. Генератор розроблений за новою технологією і виробляє електроенергію для живлення свтодиода. Чим вище швидкість мотора, тим яскравіше світло.
Кутові наконечники з підсвічуванням по технології LED сумісні з будь-яким мотором з роз'ємом ISO. Це означає, що інструменти не залежать від використовуваного мотора і не вимагають ніяких додаткових вкладень. Крім того, термін служби світлодіода в 10 разів довше, ніж у галогенних ламп. Кутові наконечники зі світлодіодом піддаються стерилізації і термодезинфекции. Наконечники відповідають основним принципам RKI (Інститут Роберта Коха) щодо стерилізації. Підготовка інструменту є простим, що забезпечує безпеку як стоматолога, так і пацієнта.
 

Застосування

Інструменти виробляють світло, відповідний якості денного освітлення, з колірною температурою 5 500 К. Людське око адаптований до денного світла і краще сприймає колірні контрасти при цій температурі (Рис. 1). Таким чином, дана колірна температура забезпечує роботу без напруги. На додаток до якості світла, яскравість і площа освітленої поверхні також дозволяють працювати з відчуттям комфорту (Рис. 1). Інтенсивність світла зростає зі збільшенням швидкості обертання мотора, хоча навіть при низькій швидкості оброблювана область добре освітлена. Відмінне освітлення дозволяє гарантувати, що навіть при низькій швидкості обертання мотора лікування може бути проведено без виникнення ускладнень. Єдиний недолік полягає в тому, що світло не може вироблятися генератором электропитаня світлодіода при вимкненому двигуні. В результаті, контроль обробленої ділянки можливий тільки з допомогою зовнішнього джерела світла. Кутовий наконечник чудово утримується рукою завдяки ергономічному дизайну (Рис. 1), забезпечуючи комфортний, спокійний хід роботи і точність обробки, навіть при високій швидкості обертання мотора і значний опір з боку оброблюваного ділянки. Незважаючи на вбудований генератор, рівень шуму такий же низкицй, як і в інших сучасних кутових наконечників. Вбудований в наконечник світлодіод з власним генератором є великою перевагою, оскільки може використовуватися з звичайними моторами, подвергаемыми стерилізації. Вбудований генератор означає, що кутовий наконечник Alegra може виробляти світло за рахунок світлодіода незалежно від використовуваного двигуна, що дає можливість використовувати кутовий наконечник в різних галузях стоматології. Завдяки великому вибору наконечників з різним передавальним відношенням (від 4:1 до 1:4,5), кутовий наконечник чудово підходить для використання у сфері протезування.

 

Висновок

Нова технологія LED і незалежний генератор електроживлення для світлодіода дозволяють отримати чудове освітлення оброблюваної ділянки з фантастичним якістю світла. В результаті стоматолог бачить навіть ті структури, які знаходяться в області жувальних зубів, що забезпечує точність його роботи в цих важкодоступних місцях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner