Кошик
359 відгуків
promo_banner
+380 (63) 921-99-33
Lifecell
+380 (67) 921-99-33
Kyivstar

Доповідь про наконечнику серії Alegra

Доповідь про наконечнику серії Alegra

Доповідь про наконечнику серії Alegra

Кутовий наконечник серії Alegra

Проф. Herbert Dumfahrt , директор університетської клініки протезування зубів (Університетська клініка протезування зубів і реставраційної стоматології), Інсбрук, Австрія. Я використовую продукцію компанії W&H вже протягом 27 років, і не перестаю захоплюватися безперервним появою інноваційних продуктів і розробок. При тестуванні нового кутового наконечника Alegra з підсвічуванням за технологією LED, я відразу відзначив для себе одне з його переваг ― універсальність застосування.


Оскільки в наконечник вбудований незалежний генератор електроживлення світлодіода, це означає, що наконеник можна застосовувати у всіх сферах стоматології без будь-яких ускладнень. Світлодіод забезпечує чудову якість світла і освітлення. Світло, що випускається світлодіодом, також прекрасно поєднується з зовнішнім освітленням. Технологія із застосуванням генератора означає, що світло, що випускається світлодіодом, стає слабкіше при зниженні швидкості обертання. Для того, щоб протидіяти цьому ефекту, компанія W&H надає різні кутові наконечники серії Alegra (FS-99, WE-56, WE-66) для отримання достатнього освітлення при будь-якому використанні.

На додаток до стандартів якості компанії W&H, кутові наконечники мають зручним розміром головки. Крім того, інструменти працюють з мінімальним рівнем шуму і зручні для утримання в руці.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner