Кошик
359 відгуків
promo_banner
+380 (63) 921-99-33
Lifecell
+380 (67) 921-99-33
Kyivstar

Кутові та прямі наконечники

Компактні потужні стоматологічні інструменти мають вбудований генератор для забезпечення живлення світлодіода. Автономне джерело енергії в кутових і прямих моделях дозволяє організувати освітлення, яке по яскравості не відрізняється від денного. Наконечники на мікромотор виділяються тихим робочим ходом, простотою догляду. В Україні можна купити наконечники стоматологічні в Україні від китайських і європейських виробників. Наконечники стоматологічні купити за найкращими цінами.

 

Стоматологічні турбінні наконечники

 


Наконечники стоматологічні в Україні відрізняються передавальним числом. У більшості прямих інструментів це значення становить 1:1. Купити мікромотори стоматологічні за приємними цінами в інтернет-магазині StomaTools
Стоматологічні пристрою (наконечники) мають різну швидкість обертання. Деякі моделі працюють на 22 000-27 000 об/хв. Для інших це значення досягає 35 000 об/хв-Швидкість обертання регулюється.
Прямі наконечники функціонують з мінімальним утворенням шуму — до 68 dB. В Україні можна придбати моделі сумісні з електро - і пневмомоторами. У нашому магазині можна купити якісні  наконечники для мікро моторів в Україні.

 

Наконечники з генератором купити в Україні

 


Наконечники з генератором мають в конструкції посилений металевий підшипник. Бори фіксуються кнопковими затискачами. Кутові наконечники мають максимальні швидкості обертання, що досягають 40 000-200 000 об/хв. До інших особливостей відносяться:

  • корпус з нержавіючої сталі;
  • мінімальне утворення шуму;
  • можливість автоклавування;
  • відповідність європейському сертифікату СЕ;
  • індекс світлопередачі більше 90;
  • подача повітря під тиском 0,3-0,35 МПа;
  • інтенсивність освітлення 1500 Люкс;
  • сумісність з борами 2,35 мм

Моделі на мікромотор відрізняються наявністю одного внутрішнього каналу для подачі рідини. Кутові наконечники вирішуються купити в Україні через можливості проводити всі маніпуляції швидко і точно. LED-технологія дозволяє організувати якісне освітлення ділянки, побачити навіть дрібні деталі. Завдяки генератору робота підсвічування не залежить від функціонування стоматологічної установки. Купити мікромотори стоматологічні за приємними цінами. Турбінні наконечники з підсвічуванням купити за найкращими цінами в інтернет-магазині StomaTools. Наконечники стоматологічні купити оптом і уроздріб

 

Купити зуботехнічних інструменти в Україні

 


Якість кутових і прямих наконечників підтверджується Міжнародною організацією по стандартизації. Стоматологічні інструменти на мікромотор проходять сертифікацію, відрізняються відповідністю стандарту ISO 13485:2003-2007. На всі пристрої, які можна купити в Україні, виробники надають гарантію до 12 місяців. Після закінчення цього терміну можна скористатися постгарантійним обслуговуванням. Купити наконечники для мікро моторів в Україні за вигідними цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner